Hall of fame

 IV ORKA TOURNAMENT 2012 BANJALUKA



Djevojke 1993/94


 


 


I mjesto


ŽRK ZAGORJE GEN-I


Zagorje ob Savi


II mjesto


ŽRK GRADIŠKA


Gradiška


III mjesto


ŽRK LAKTAŠI


Laktaši


Najbolja igračica:


Iza Bratec


Zagorje ob Savi (SLO )


Najbolji strelac:


Iza Bratec


Zagorje ob Savi ( SLO )


Najbolja golmanica:


Yvon Petek


Zagorje ob Savi ( SLO )

 



Djevojke 1995/96


 


 


I mjesto


ŽRK LAKTAŠI


Laktaši


II mjesto


ŽRK GRADIŠKA


Gradiška


III mjesto


ŽRK VRBAS


Banja Luka


Najbolja igračica:


Petričević Aleksandra


ŽRK Laktaši


Najbolji strelac:


Svjetlana Vatreš


ŽRK Gradiška


Najbolja golmanica:


Jagodić Danijela


ŽRK Laktaši

 



Djevojke 1998


 


 


I mjesto


ŽRK LAKTAŠI


Laktaši


II mjesto


ŽRK ZAGORJE GEN.I


Zagorje ob Savi


III mjesto


ŠR PartizanKnežopoljka


Kozarska Dubica


Najbolja igračica:


Vujić Milica


ŽRK Laktaši


Najbolji strelac:


Grbič Ivana


ŽRK Laktaši


Najbolja golmanica:


Vukosavljević Dragana


ŽRK Laktaši

 



Djevojke 1999


 


 


I mjesto


ŽRK PIRAN


Piran ( SLO )


II mjesto


ŽRK LAKTAŠI


Laktaši


III mjesto


ŠR OŠ Bora Stanković


Banja Luka


Najbolja igračica:


Dejana Burazor


ŠR PatizanKnežopoljka


Najbolji strelac:


Sara Hodžić


ŽRK Piran ( SLO )


Najbolja golmanica:


Sanja Tošić


ŠR PartizanKnežopoljka



Djevojke 2000 Mini


 


 


I mjesto


ŽRK ZAGORJE GEN.I


Zagorje ob Savi ( SLO )


II mjesto


ŠR PartizanKnežopoljka


Kozarska Dubica


III mjesto


ŽRK PIRAN


Piran ( SLO )


Najbolja igračica:


Lana Hace


ŽRK Zagorje gen-i


Najbolji strelac:


Sara Hodžić


ŽRK Piran ( SLO )


Najbolja golmanica:


Marijana Dženadija


ŠR PartizanKnežopoljka

 



Dječaci 2000 Mini


 


 


I mjesto


RD RADEČE


Radeče ( SLO )


II mjesto


RK RADOVLJICA


Radovljica ( SLO )


III mjesto


RK SLOGA


Prnjavor


Najbolji igrač:


Jan Debelak


RK Radovljica ( SLO )


Najbolji strelac:


Jan Debelak


RK Radovljica ( SLO )


Najbolji golman:


Luka Zupančić


Radeče ( SLO )

 



Dječaci 1999


 


 


I mjesto


RK ŽELEZNIČAR


Niš ( SRB )


II mjesto


RK BORAC


Banja Luka


III mjesto


RK SLOGA


Prnjavor


Najbolji igrač:


Milanović Miloš


RK Železničar


Najbolji strelac:


Taković Miloš


RK Železničar


Najbolji golman:


 


RK Borac

 



Dječaci 1998


 


 


I mjesto


RK KOTOR VAROŠ


Kotor Varoš


II mjesto


RK SLOGA


Prnjavor


III mjesto


RK RADOVLJICA


Radovljica ( SLO )


Najbolji igrač:


Matic Leš


RK Radovljica ( SLO )


Najbolji strelac:


Marković Bojan


RK Kotor Varoš


Najbolji golman:


Maksimović Vladan


RK Kotor Varoš

 



Dječaci 1997


 


 


I mjesto


ORK OMLADINAC


Banja Luka


II mjesto


RK ŽELEZNIČAR


Niš ( SRB )


III mjesto


RK JAJCE


Jajce


Najbolji igrač:


Todorović Dejan


ORK Omladinac


Najbolji strelac:


Todorović Nikola


ORK Omladinac


Najbolji golman:


Lazić Miloš


RK Železničar ( SRB )

 



Dječaci 1995/96


 


 


I mjesto


RK BORAC


Banja Luka


II mjesto


ORK OMLADINAC


Banja Luka


III mjesto


RK JAJCE


Jajce


Najbolji igrač:


Đurić Dušan


RK Borac


Najbolji strelac:


Karaula Mario


RK Jajce


Najbolji golman:


Pejaković Danilo


ORK Omladinac

 

 



Dječaci 1993/94


 


 


I mjesto


RK BORAC


Banja Luka


II mjesto


ORK OMLADINAC


Banja Luka


III mjesto


RK RADOVLJICA


Radovljica ( SLO )


Najbolji igrač:


Todorović Stefan


ORK Omladinac


Najbolji strelac:


Sirovina Miloš


RK Borac


Najbolji golman:


Pejaković Danilo


ORK Omladinac

  


 

 

Zanimljivosti

UČESTVIJETE LI NA ORKA 2014?:

Brojač poseta

  • Ukupno poseta: 299182

Translate

 

Reklame